PodpałkiPodpałki w formie płytki
eco-shine Podpałka jest produkowana z płyty pilśniowej porowatej, nasączona może być parafiną lub woskami roślinnymi. Podpałka nasączona woskami roślinnymi jest oznaczona znakiem ECO-SHINE.
Produkujemy ją o następujących grubościach: 7, 10, 12, 15, 18 mm. Standardowo nacinana jest na 24 i 32 kostki. Wszystkie wyżej wymienione podpałki można zapakować w folię lub w kartonik, lub w folię i kartonik. Do podpałek o grubości 7, 10 mm możemy zapakować łącznie z płytką, zapałki.
Niżej przedstawiamy możliwości produkcyjne w tym zakresie.
Kartoniki, w które pakujemy podpałki są o zróżnicowanej jakości co znajduje odzwierciedlenie w ich cenie. Do produkcji stosujemy kartoniki pod ogólnymi nazwami wyróżniamy 3 rodzaje:
ekonomiczny, standardowy, ekstra

Podpałki w formie kostki
Podpałki w formie kostki, ten rodzaj podpałki możemy pakować w dowolne opakowania i w dowolnej ilości. Standardowo pakujemy w formie tub i worków

Podpałka w formie 4 kostek razem (QUARTET)
Pakowana może być w różne rodzaje opakowań. Standardowo pakujemy w tuby i zaliczamy do linii Famili Fire, która należy do wyróżnionej grupy podpałek.

Podpałka z wełny drzewnej
W ostatnim roku hitem handlowym okazała się podpałka z wełny drzewnej, którą firma także produkuje. Są to odcinki 5 cm nasączone parafiną .Forma pakowania tej podpałki może być wykonana wg życzeń klientów.
Firma oferuje wyżej wymienioną podpałkę w ramach linii Famili Fire pod nazwą FIRE WOOL zapakowaną w tuby.

Podpałki z masą zapałczaną
Podpałki z masą zapałczaną są produkowane przez firmę w 4 rodzajach. Standardowo pakowane w folię bezbarwną i kartonik lub w tuby. Wyroby pakowane w tuby zaliczamy do linii Family Fire.

Podpałka Supersilna / HELP FIRE
Rynek wytworzył również zapotrzebowanie na podpałki o dużej masie jednostkowej, które z powodzeniem sprzedawane są jako podpałka Supersilna. Odmianą tej podpałki jest podpałka z linii Family Fire pod nazwą HELP FIRE

Podpałka w płynie
Ostatnim rodzajem podpałki jest podpałka w formie płynnej produkowana z dwóch rodzajów surowca. Podpałka w płynie parafinowa (mieszanina węglowodorów) Podpałka w płynie Eco Shine (odnawialne surowce roślinne) Konfekcjonowana w butelki plastikowe o pojemności 1000 i 500 ml

On-line Katalog
-standard

On-line katalog
-nowości

Łamanie tradycji

Staramy się przełamać tradycje stosowania podpałek z rodowodem chemicznym, niebezpiecznym dla człowieka i środowiska. Jako firma z tradycjami, stosujemy najnowocześniejsze technologie które pozwalają nam być firma konkurencyjną.

Charakterystyka

Dzięki temu produkty firmy Beyster charakteryzują się łatwością użycia i funkcjonalnością oszczędzają czas milionom ludzi na całym świecie gwarantują udane grillowanie i miły czas spędzony przy kominku.