Opał / PaliwoKominekblock
Spółka jest producentem od wielu lat brykietu kominkowego KOMINEKBLOK produkowanego na bazie parafiny i trocin.
Brykiet produkowany jest w różnych odmianach Brykiet standardowy o wadze 1 kg, 1,1 kg, 1,2 kg, 1,3 kg, może być zapakowany w papier ze wzorem graficznym klienta lub w papier szary z etykietą klienta. Wyróżnienie tych dwóch form pakowania odzwierciedla się w cenie wyrobów.
Produkujemy także w ramach ekskluzywnej linii Family Fire bloki kominkowe, które w trakcie palenia dają odgłosy trzaskającego drewna oraz zapakowane są w papier imitujący kory drzew.

Brykiet
Spółka produkuje także brykiety z samych trocin zapakowane w szary papier o wadze ok.400 gram

Drewno Kominkowe
Drewno kominkowe z drzew liściastych jest także w ofercie firmy. Pakujemy je w worki drejerowe o pojemności od 20 do 30 dcm3 , i polana od długości 20 do 30 cm.
Do każdego worka spółka dodaje 1 polano drewna osikowego, które spełnia rolę naturalnego kominiarza. Spółka oferuje także drewno rozpałkowe z drzew iglastych i liściastych z przewagą iglastych.

Paliwa do biokominków
Paliwem do biokominków jest bioetanol. Oferujemy go w butelkach plastikowych o pojemności 1000 ml i 3000 ml.

On-line katalog
-START&fire

On-line katalog
-nowości

Łamanie tradycji

Staramy się przełamać tradycje stosowania podpałek z rodowodem chemicznym, niebezpiecznym dla człowieka i środowiska. Jako firma z tradycjami, stosujemy najnowocześniejsze technologie które pozwalają nam być firma konkurencyjną.

Charakterystyka

Dzięki temu produkty firmy Beyster charakteryzują się łatwością użycia i funkcjonalnością oszczędzają czas milionom ludzi na całym świecie gwarantują udane grillowanie i miły czas spędzony przy kominku.