O firmie


Początki firmy Beyster sięgają lat 70-tych, a miejscem rozpoczęcia Holandia, miejscowość Enschede. Bezrobotny inżynier włókiennictwa rozpoczął produkcję podpałki, a przyjaciel jego prowadzący firmę handlową w Amsterdamie umożliwił mu jej sprzedaż. W pozyskiwaniu zysku firmę przeniósł do Polski, gdzie została wykupiona. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Założyciel firmy pracował w przedsiębiorstwie już w Polsce do końca swojego życia.


Dla ułatwienia informujemy Państwa, że produkowane przez nas wyroby przedstawione na niniejszej stronie są zgrupowane w trzech kategoriach w zależności od użytych surowców i przeznaczone dla zróżnicowanych klientów. Są to niżej wymienione kategorie:

Kategoria STANDARD
Kategoria STANDARD są to wyroby, które dotychczas są produkowane w firmie w oparciu o tradycyjne surowce i tradycyjny sposób pakowania.
Kategoria ELITE
Kategoria ELITE są to wyroby w 100 % ekologiczne pochodzenia roślinnego, pakowane w większe opakowania. Na szczególne zainteresowanie Państwa, powinny liczyć wyroby z grupy Family Fire, wszystkie o tej samej funkcji ale różne, podane w takich samych opakowaniach z uniwersalną angielską nazwą.
Kategoria EGALITE
Kategoria EGALITE są to wyroby, które celem producenta powinny stać się towarami prawie codziennego użytku. Wyroby są pakowane jednostkowo, bardzo oszczędnie przy zachowaniu swojej funkcji i jakości. Dodatkowym elementem, na który Państwo powinni zwrócić uwagę jest fakt, że niektóre wyroby będą posiadały znak graficzny „zielone serduszko”. Wpływy z tych wyrobów są przeznaczone na fundację realizującą szlachetne cele społeczne.

Wyroby przez nas produkowane posiadają wszystkie niezbędne obowiązujące certyfikaty. Potwierdzeniem słuszności wyboru przez Państwa naszej firmy jest fakt, że wyroby są sprzedawane w całej Europie a także do tak odległych krajów jak Stany Zjednoczone, Dubaj, Izrael.


FSC din itc ISOQAR
Marki Handlowe Beyster