BEYSTER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Początki firmy Beyster sięgają lat 70-tych, a miejscem rozpoczęcia Holandia, miejscowość Enschede. Bezrobotny inżynier włókiennictwa rozpoczął produkcję podpałki, a przyjaciel jego prowadzący firmę handlową w Amsterdamie umożliwił mu jej sprzedaż . W pozyskiwaniu zysku firmę przeniósł do Polski, gdzie została wykupiona. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Założyciel firmy pracował w niej dalej ale juz w Polsce.

Czytaj więcej

Kategoria STANDARD

Kategoria STANDARD – są to wyroby , które dotychczas są produkowane w firmie w oparciu o tradycyjne surowce i tradycyjny sposób pakowania.

Czytaj więcej

Kategoria ELITE

Kategoria ELITE – są to wyroby w 100 % ekologiczne pochodzenia roślinnego , pakowane w większe opakowania . Na szczególne zainteresowanie Państwa ,powinny liczyć wyroby z grupy Family Fire , wszystkie o tej samej funkcji ale różne , podane w takich samych opakowaniach z uniwersalną angielską nazwą.

Czytaj więcej

Kategoria EGALITE

Kategoria EGALITE – są to wyroby, które celem producenta powinny stać się towarami prawie codziennego użytku . Wyroby są pakowane jednostkowo , bardzo oszczędnie przy zachowaniu swojej funkcji i jakości . Dodatkowym elementem, na który Państwo powinni zwrócić uwagę jest fakt , że niektóre wyroby będą posiadały znak graficzny „zielone serduszko”. Wpływy z tych wyrobów są przeznaczone na fundację realizującą szlachetne cele społeczne.

Czytaj więcej

Łamanie tradycji

Staramy się przełamać tradycje stosowania podpałek z rodowodem chemicznym, niebezpiecznym dla człowieka i środowiska. Jako firma z tradycjami, stosujemy najnowocześniejsze technologie które pozwalają nam być firma konkurencyjną.

Charakterystyka

Dzięki temu produkty firmy Beyster charakteryzują się łatwością użycia i funkcjonalnością oszczędzają czas milionom ludzi na całym świecie gwarantują udane grillowanie i miły czas spędzony przy kominku.